1C 8

1C 8.x Відомість товари на складах, додати ціну (УТ10.3) — 1С

У деяких інтернет-магазинах автозапчастин в пошуку видається не тільки наявність у продажу потрібної деталі, але і можливість її поставки.

Здрастуйте, у мене проблема — клієнт захотів доопрацювати даний звіт. Суть така, щоб все залишалося як є, але додалася.

1С: Підприємство 8.2, УТ 11. Як додати колонку Штрих код в звіт Відомість по товарах на складах за цінами номенклатури? Хоча б посилання.

Відомість по партіях товарів на складах. (Як з таблиці вважати значення стовпця). Необхідно порівняти Артикул зі звіту Відомість по.

День добрий) Роблю односторонній обмін УТ — & gt; БП завантаження документів проходить, але в документах РеалізаціяТоваровУслуг і.

Звіт & quot; Валовий прибуток & quot; не підійшов керівництву, захотіли розширений. Став робити звіт і зіткнувся з проблемою. Створив запит, в ньому.

Взагалі, в УТ є такий звіт

Уточнила, ціни треба брати з РС ЦениНоменклатури. Тепер питання в додаванні колонки Ціна. А як це зробити це код писати в модулі об'єкта звіту? Я смотерю він сслилается на універсальний звіт. Або в універсальному звіті писати код?

Напишіть свій звіт, базуючись на тексті запиту в типовому. Просто створіть конструктором. РН.ОстаткіНаС ліве соедіененіе РС.ЦениН

Потарарахаться з універсальним теж можна, але гамірно, та й свій якось — це річ. А копирснути типовий — обноски.

І підступний учитель підкине ще який-небудь вишукування у вигляді фільтрів, угруповань чи статей бюджету — над своїм звітом ти цар, а готовий може комизитися почати

В універсальному в процедурі УстановітьНачальниеНастройкіПоМетаданнимРегістра знайшла такий запит:

| ПланВідовХарактерістік.НазначеніяСвойствКатегорійОб'ектов ЯК НазначеніяСвойствКатегорійОб'ектов

| І НазначеніяСвойствКатегорійОб'ектов.ЕтоГруппа = БРЕХНЯ

Я так зрозуміла, мені треба в цей запит додати ціну?

як перенсті документи з УТ10.03 в УТ11.1. Стандартний оброблювач який є разом з УТ11 вивантажує тільки залишки. як вивантажити.

Допоможіть зробити хитрий нумератор? Надходження товарів і послуг, потрібно щоб якщо Відображати в НУ БО, то номер йшов як зазвичай по порядку.

Доброго дня Звіт Відомість по товарах на складах роблю відбір по & quot; рух документ реєстратор & quot; Коментарі — містить, пишу туди.

Доброго времени суток, 1с 8.3 Управління торгівлею 11.1 Створив базу — все в порядку зі звітами, все на місці.Створив іншу, по.